Zelené a květinové stěny

Úvod Floristika Zelené a květinové stěny

Zelené stěny a stěny z mechu jsou zajímavým designovým doplňkem, který dokáže změnit atmosféru celého interiéru. Jsou skvělým dekoračním prvkem především pro komerční a obchodní prostory, nemocnice a veřejné objekty. Své příznivce si ale stále častěji nacházejí i v soukromém interiéru.

Navrhneme a nainstalujeme

Specializujeme se na neživé stěny a instalace z mechů, přírodních materiálů a umělých rostlin. K tomu používáme ty nejkvalitnější výrobky a materiály, dostupné na evropském trhu. V jejich výběru jsme opravdu nároční. Umělé zelené stěny jsou praktické nejen díky své nenáročnosti a trvanlivosti, ale také rychlé a stavebně nenáročné instalaci. A právě tyto jejich vlastnosti nám dovolují vytvářet originální instalace na stěnách nebo zavěšené v prostoru, kde by bylo jen velmi obtížné živé rostliny pěstovat nebo je takto naaranžovat. Nechceme samozřejmě popírat krásu živých stěn, ale zároveň nám přijde nevhodné vytvářet je v místech s nedostatkem přirozeného denního světla. Stěny pak musí být stabilně osvětlovány, což jistě není pro rostliny ideální a vystavuje je to stresu. Pro místa s nedostatečným přirozeným světlem nebo s náročnými klimatickými podmínkami je toto jedinečná možnost, jak dostat pořádný kus zeleně do interiéru.

Naše zelené stěny vám přináší také velkou variabilitu s mnoha variantami rostlin a přírodních materiálů. Naše práce vypadá realisticky a jen obtížně byste hledali odlišnost od živých rostlin.

Rádi vám poradíme s interiérem a zpracujeme nabídku. V našem podání získá váš interiér originální doplněk, díky němuž se bude lišit od všech ostatních.