Svatby, eventy

Úvod Floristika Svatby, eventy

Svatební kytice, věnečky, korsáže, dekorace, to je jen zlomek toho, co pro váš svatební den umíme připravit ve stylu, který je vám blízký. Květinovou výzdobu připravíme i pro vaše oslavy a firemní akce.

Svatební „ano“ nejlépe vyzní v působivých a vkusných květinových kulisách. Svatební floristika je velmi důležitou součástí každého slavnostního obřadu, kde ženich a nevěsta navždy spojí své životy. Svatební květiny a celková květinová výzdoba vytváří první dojem, který utkví všem svatebčanům v paměti, ale také zůstane zachycen na všech svatebních fotografiích. Naše svatební výzdoba a květinové dekorace dodají vaší svatbě pohádkový nádech.

Svatební kytice

Samotná svatební kytice je pak nejdůležitějším šperkem budoucí manželky. Měla by ladit se svatebními šaty, s kterými podtrhne nevěstinu krásu a výjimečnost v tomto nezapomenutelném okamžiku štěstí a lásky.

Každá naše svatební kytice je originál, který má největší kouzlo právě pro jednu nevěstu. Nevěstina kytice je jen jedna, ale udává tón, v jakém jsou laděné i kytice pro maminku, svědkyni a družičky a celá svatební výzdoba.

Svatební kytice, věnečky a další dekorace dokážeme připravit ve stylu, který vám sedne. S grácií zvládneme ale i dekorace oslav a různých firemních akcí.